Monday, 5 February 2018

Ślubne DIY // Wedding DIY

Witam wszystkich w poniedziałek. W ramach naszych inspiracji przygotowujemy dla Was projekty ślubne. 
Hi All! As a part of our inspirations we are presenting Wedding DIY ideas.

Dzisiaj przygotowałam numerki na stół. Często kiedy wesela są na tyle duże i trzeba gości odpowiednio porozsadzać, używamy takiego rozwiązania i przygotowujemy listę gości przypisanych do danego stołu.
I have prepared Wedding Table Numbers. It's often that we use these when we want to keep all our guests together and point them to a specific table. 

Moja propozycja jest dość prosta, wychodzimy z żałożenia, że nie każda panna młoda jest zaawansowaną scraperką. Muszę przyznać, że ja swoje zaproszenia ślubne robiłam sama 10 lat temu i wtedy nie miałam zielonego pojęcia o scrapbookingu, ale udałam się do sklepu plastycznego i kupiłam kilka niezbędnych mi przydaśków.
I have prepared simple numbers, as we were thinking not all Brides are crafters but simple ideas might encourage them to prepare something unique.

Do przygotowania numerków na stół wykorzystałam w większości artykuły które można kupić w sklepie papierniczym: perłowy papier wizytówkowy, dziurkacz brzegowy, wstążki i kwiaty można nabyć w pasmanterii a także papiery scrapowe z najnowszej kolekcji "Lily Flower" - arkusz "Lily Flower 04" oraz "Lily Flower 06".
I have used materials that you can easily buy in shops, like: pearl paper, punches, ribbons and silk flowers. I have used our newest collection "Lily Flower" "Lily Flower 04" and "Lily Flower 06".Więcej zdjęć na blogu // More photos on the blog
http://laserowelove.blogspot.com/2018/02/slubne-numerki-na-sto-diy-wedding-table.html
1 comment: